One Button Studio @UCU > Типи і зразки відео

Типи і зразки відео

Головна мета діяльності One Button Studio @UCU – створення відеоконтенту для електронних курсів навчальних дисциплін освітніх програм УКУ.

На цій сторінці ви знайдете типи і зразки відеоматеріалів, які можна створити в автоматизованій студії відеозапису OBS @UCU.

Інформація про курс. Вітальне слово. Підсумки

Наведені нижче відеоролики можуть бути створені для представлення та / або для огляду курсу. Ви можете створити відеовізитівку, з якої студенти дізнаються про цілі й завдання курсу, а ще про його родзинки й практичну спрямованість. Також ви можете ознайомити студентів з особливостями проведення курсу.

Стандартне тло

Відтворити відео

У такому відео використовується стандартне тло, що дозволяє зосередити увагу на мовцеві.

Користувацьке тло

Відтворити відео

У такому відео тлом слугує запропоноване користувачем зображення, яке найкраще ілюструє і доповнює зміст відеоролика.

Відеотло

Відтворити відео

У такому відео використовується стандартне відеотло із записом кампусу УКУ.

Мікролекції

Такі відеолекції зазвичай тривають до 15 хвилин, охоплюючи одне чи кілька питань певної теми або чітко визначене проблемне питання. Цінність коротких відео у тому, що їх можна послідовно чергувати із навчальними діяльностями курсу.

Для створення відео задіюється заздалегідь підготовлений презентаційний матеріал користувача (PPT, PDF). PPT може включати текстові чи графічні слайди.

Інтегровані слайди

Відтворити відео

У такому відео використовується презентація, заздалегідь підготовлена користувачем.

 

 

 

 

Cлайди та нотатки

Відтворити відео

У такому відео використовується презентація, заздалегідь підготовлена користувачем. Допоміжною опцією є робота із планшетним ПК та стилусом, які дозволяють вносити рукописні нотатки до слайду презентації.PDF Annotator

Відтворити відео

У такому відео відображається заздалегідь підготовлений користувачем PDF чи новостворений документ. Користувач працює із планшетним ПК та стилусом й використовує програму для роботи із PDF документами PDF Annotator. ПЗ дозволяє вносити в документ рукописні коментарі, цифрові нотатки чи інші елементи редагування.

Інструкції та огляди-демонстрації

Цей тип відео демонструє процес роботи у програмному забезпеченні, додатку чи в мережі Інтернет.

Огляд е-курсу

Відтворити відео

Таке відео візуально ознайомлює студента із е-курсом, щоб поінформувати про структуру та принцип організації вмісту ー силабусу та політик, матеріалів та діяльностей, а також щодо комунікацій та зворотного зв’язку, журналу оцінок тощо. Користувач працює із планшетним ПК та стилусом.

Інструкції

Відтворити відео

Таке відео захоплення екрану (screen capture) дозволяє відображати екран планшетного ПК.

Користувач може працювати у обраному ПЗ, із веб-сторінкою чи веб-платформою, демонструючи особливості роботи із ними.