One Button Studio @UCU > Сценарії створення відео

Сценарії створення відео

На цій сторінці Ви можете переглянути сценарії створення відео у One Button Studio @UCU.

Сценарій створення відео в OBS @UCU ー це попередньо визначений тип композиції кадру, який складається із кількох елементів і створює його візуальну цілісність.

Обираючи сценарій, користувач студії обирає основний (рамковий) візуальний план ключових кадрів відео. Окрім того, користувач може додати окремі елементи (логотип, тло) в композицію відповідно до потреб (в сценаріях 1; 2; 3; 6; 7).

Сценарій 1: Стандартне тло

Для створення відео використовується стандартне абстрактне тло. До тла користувач можете додати 7 логотипів, які задіяні в сценарії.

Також користувач може додати інший корпоративний логотип / їх поєднання, заздалегідь завантаживши відповідний файл у Форму бронювання студії (див. Кабінет користувача)

Вимоги до логотипу для завантаження: формат: PNG; мінімальна роздільність цифрового зображення: 300 dpi; рекомендована мінімальна висота зображення: 800 пікселів.

Відтворити відео

Сценарій 2. Користувацьке тло

Для створення відео використовується фон запропонованого користувачем зображення. Користувач заздалегідь завантажує файл зображення у Форму бронювання студії (див. Кабінет користувача).

Для пошуку зображень рекомендуємо скористатись пошуковими системами Google Image Search чи CreativeCommons Search, які допоможуть відібрати авторський матеріал, перевірити об’єкти на наявність вільних публічних ліцензій, а також уникнути їх неавторизованого використання.

Вимоги до зображення: формат: PNG, JPEG, TIFF; орієнтовна роздільність цифрового зображення: 300 dpi (мінімальна роздільна здатність 1920×1080); розширення (aspect ratio): 16:9.

Для пошуку зображень скористайтесь пошуковими системами Google Image Search чи CreativeCommons Search, які допоможуть відібрати авторський матеріал, перевірити об’єкти на наявність вільних публічних ліцензій, а також уникнути їх неавторизованого використання.

До тла користувач можете додати 7 логотипів, які задіяні в сценарії. 

Також користувач може додати інший корпоративний логотип / їх поєднання, заздалегідь завантаживши відповідний файл у Форму бронювання студії (див. Кабінет користувача).

Відтворити відео

Сценарій 3: Інтегровані слайди

Для створення відео користувач заздалегідь готує презентаційний матеріал у файловому форматі PPT. У презентації можуть бути текстові слайди і слайди із зображеннями, схемами, таблицями. Цю презентацію користувач відкриває на користувацькому ПК в студії та демонструє її в повноекранному режимі під час запису відео. Для керування презентацією (гортання слайдів, запуску дій на слайді) використовується презентер.

До створюваного відео користувач може додати 7 логотипів, які задіяні в сценарії: логотип УКУ, логотип УКУ+ФБФ, логотип УКУ+ГФ, логотип УКУ+ФНЗ, логотип УКУ+ФСН, логотип УКУ+ФПН, логотип УКУ+LvBS.

Також користувач може додати інший корпоративний логотип / їх поєднання, заздалегідь завантаживши відповідний файл у Форму бронювання студії.

Вимоги до логотипу для завантаження: формат: PNG; мінімальна роздільність цифрового зображення: 300 dpi; рекомендована мінімальна висота зображення: 800 пікселів.

Відтворити відео

Сценарій 4: PDF Аnnotator

Для створення відео користувач заздалегідь готує PDF документ із текстом, вправами ect. і працює з ним в програмі PDF Annotator чи створює новий документ в тій же програмі.

ПЗ дозволяє додавати коментарі та примітки до документів у форматі PDF й має широкий спектр допоміжних функцій: виділення частин тексту, переміщення фрагментів, додавання позначок та штампів, імпортування зображень, а також долучення нових сторінок. Користувач при цьому працює з графічним планшетом і стилусом, а також із клавіатурою та мишкою.

Відтворити відео

Сценарій 5: Демонстрація екрану (робочого стола) комп’ютера

Для створення відео користувач попередньо відкриває програмне забезпечення, веб-сторінку чи веб-платформу на планшетному ПК студії. Записується відео захоплення екрану (screen capture), на якому користувач демонструє особливості роботи з обраною програмою (MS Office), веб-сторінкою чи веб-платформою. При цьому користувач використовує стилус, а також клавіатуру та мишку.

Відтворити відео

Сценарій 6: Інтегровані слайди із нотатками

Для створення відео користувач заздалегідь готує презентаційний матеріал у файловому форматі PPT. У презентації можуть бути текстові слайди (із заповненими полями назви та/або вмісту), а також слайди із зображеннями, діаграмами, таблицями, формулами. Цю презентацію користувач відкриває на планшетному ПК в студії та демонструє її, вносячи примітки та коментарі за допомогою стилуса чи клавіатури.

Відтворити відео

Сценарій 7: Стандартне відеотло

Для створення відео використовується стандартне відеотло із записом кампусу УКУ.

До відеотла користувач можете додати 7 логотипів, які задіяні в сценарії.

Також користувач може додати інший корпоративний логотип / їх поєднання, заздалегідь завантаживши відповідний файл у Форму бронювання студії.

Вимоги до логотипу для завантаження: формат: PNG; орієнтовна роздільність цифрового зображення: 300 dpi (орієнтовна роздільна здатність: 1920×1080).

Відтворити відео